מדיניות פרטיות

הסכמה לקבלת דברי פרסומת – במועד מסירת פרטי המשתמש, לרבות הרשמה לאתר ו/או מסירת כתובת מייל ו/או בביצוע הזמנה החברה מתחייבת להשתמש במידע זה אך ורק לצורכי ביצוע הפעולות השונות המאושרות על ידי הלקוח. 

הסכמת הלקוח לקבלת פרסומות – בעת ההרשמה ו/או רכישה באתר תינתן האפשרות ללקוח/משתמש להירשם לדברי פרסומת של החברה. בהרשמתו מסכים ומאשר הלקוח/משתמש למפעילת האתר ו/או לצדדים קשורים לשלוח אליו בכל אמצעי תקשורת ועל פי שיקול דעתה הודעות מכל סוג בקשר לפעילותו ו/או לפעילות האתר ו/או לפעילות אתרים אחרים מקבוצת מפעילת האתר לרבות אתרים המופעלים ו/או מנוהלים על ידי מפעילת האתר ו/או צדדים קשורים, לרבות הצעות לרכישת נכס או שירות ו/או דיוור פרסומי מכל סוג שהוא ו/או הודעות מערכת ו/או הודעות שירות ו/או הודעות אחרות ללקוחות. מידע אישי זה לא ייחשף ולא ייעשה בו שימוש נוסף למטרות שיווקיות ללא רשות.

בנוסף, ניתן יהיה להשתמש במידע אישי זה למטרות סקר שוק. באם תבקש להסיר בכל עת את פרטייך האישיים מרשימת התפוצה של החברה, אנא צרו קשר עם נציג החברה באמצעי תקשורת המופיעים בסוף תקנון זה.

החברה נוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע. במקרים שאינם בשליטת החברה ו/או הנובעים מכוח עליון, לא תהא החברה אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, ישר או עקיף, שייגרם ללקוח, אם מידע זה יאבד ו/או יעשה בו שימוש לא מורשה.

יתכן והאתר משתמש בקובצי Cookie (או בטכנולוגיות דומות) כדי להתאים אישית תוכן ומודעות, לספק מאפיינים של מדיה חברתית ולנתח את התעבורה שלנו. בלחיצה על “הסכמה” בנושא זה, אתה מסכים לכך וכן ולשיתוף מידע (אילו נתונים אנחנו אוספי) על השימוש שלך באתר שלנו עם השותפים והחברות המסונפות שלנו. באפשרותך לנהל את העדפותיך ב’הגדרות קובצי Cookie’, לבטל את הסכמתך בכל עת.