תקנון האתר

כללי

אתר האינטרנט שריד – משפחה יוצרת  (להלן “האתר”) מופעל ע”י המותג שריד משפחה יוצרת ו/או ברק שריד (להלן “החברה”), ח.פ. 023784002, בכתובת אינטרנט https://sarid-art.com ומטרתו מנוי לשימוש בתכנים לילדים הנמצאים באתר ומכירה של מוצרים הקשורים לתכנים  אלו (“המוצר”).

הגלישה באתר כפופה לתנאים המפורטים בתקנון ותנאי שימוש אלו (“התקנון”). אנא קרא את התקנון בקפידה, שכן הגלישה באתר וביצוע פעולות בו מעידים על הסכמתך לתנאים הכלולים בתקנון, והוא מהווה חוזה מחייב בינך לבין החברה.

האמור בתקנון זה בלשון זכר הוא לשם הנוחות בלבד והתקנון מתייחס לבני שני המינים באופן שווה.

 

רכישת מוצר באתר

האתר מאפשר ללקוחות קנייה נוחה, קלה ובטוחה של רכישת מנוי לתכני האתר וכן רכישת מוצרים נוספים כל זאת באמצעות האינטרנט (להלן “המוצרים”).

המחיר המופיע באתר בצמוד לכל מוצר הינו מחיר המוצר העדכני. האתר רשאי לעדכן מעת לעת את מחירי המוצרים המוצעים לרכישה באתר, ללא קשר למועד ביצוע רכישה באתר, וללא צורך בהודעה על כך.

רכישת מוצרים ו/או מנוי באתר ניתנים בכל אמצעי תשלום המופיעים בעמוד התשלום ומותנים בכך שהמשלם הינו מעל גיל 18 וכשיר לבצע פעולה משפטית.

האתר רשאי בכל עת לשנות את מגוון המוצרים ו/או תכנים המוצעים לרכישה ו/או לשימוש באתר, להחליפם להמעיט מהם, להוסיף עליהם, וכן לשלול זכות רכישה ו/או מנוי באתר על פי שיקול דעתו וללא כל הודעה או התראה מוקדמת.

החברה עושה כל מאמץ על מנת שכל המוצרים המופיעים באתר יהיו נגישים ו/או ניתנים לשימוש ו/או במלאי. כמו כן, החברה עושה מאמצים רבים שהמחירים המוצגים יהיו מעודכנים. עם זאת, ככל ואירעה תקלה, בין מחמת חוסר במלאי ו/או אי יכולת של החברה לספק את המוצר או שירות מנוי ו/או לחלופין קיים טעות במחיר המוצר ו/או שירות מנוי, החברה שומרת לעצמה את הזכות לבטל את העסקה ללא כל התראה תוך זיכוי מלא של הלקוח בגין כל תשלום שכבר ביצע לטובת החברה כנגד מוצר ו/או מנוי שלא קיבל ו/או שלא נעשה בו שימוש מחמת סיבות הנוגעות לחברה ולא לצרכן.

אין האתר/חברה מתחייבת להוסיף תכנים בעתיד והיא אף שומרת לעצמה את הזכות להסיר תכנים כפי ראות עיניה וללא הודעה ו/או התראה מראש.

 

מדיניות החזרות וביטולים

החזר, שינוי או ביטול הזמנה יתאפשרו בהחזר כספי או בהחלפה בטווח זמן של עד 14 יום לאחר קבלת הלקוח את המוצר ובתנאי שלא נעשה כל שימוש במוצר והוא עדיין באריזתו המקורית.

בנוסף בעת ביטול מנוי יונהג התנאים לביטול עסקה מתמשכת כמופיע בחוק הגנת הצרכן, התשמ”א-1981.

 

מדיניות אספקה והובלה

בעת רכישת מוצרים האתר ידאג לאספקת הזמנה שבוצעה באתר או באמצעות הטלפון לכתובת הלקוח כפי שהוזנה על ידו בעת ביצוע הרכישה או לכל מקום אחר עליו יוסכם (לרבות דואר).

אספקת הזמנות תתאפשר בתחומי מדינת ישראל בלבד.

החברה לא תהא אחראית לכל איחור ו/או עיכוב באספקה ו/או אי-אספקה, שנגרמה כתוצאה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתה. 

דין וסמכות שיפוט

פרשנותו ואכיפתו של תקנון זה ו/או כל פעולה או סכסוך הנובע ממנו יעשו בהתאם לדין הישראלי בלבד ולבית המשפט המוסמך במקום מגוריו או מקום עסקו של החברה בלבד

 

קניין רוחני

כל התכנים ו/או מידע המופיעים באתר ו/או במוצריה ו/או האתר עצמו הנם קניינם הרוחני של בעלי החברה והאתר.

אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת במידע כלשהו ו/או תוכן מן האתר ו/או מן המוצרים שנרכשים בו, אלא אם ניתנה הסכמה לכך מראש ובכתב מטעם החברה.

 

יצירת קשר

בכל שאלה ו/או בירור לגבי המוצר, וכן בכל פנייה אחרת בעניין פגיעה בזכות או תוכן פוגע, יש ליצור קשר באמצעות כתובת מייל chayasarid26@gmail.com  או בטל 05481040